Hakkımızda

1999'da Özel İlgi adıyla yola çıkan MEDİGOLD SAĞLIK GRUBU; yıllar içinde büyüyerek sağlık sektöründe hizmetlerine devam etmektedir.

Özel İlgi Tıp Merkezi zamanla gelişerek Medigold Tıp Merkezi adıyla yola devam etmiştir. İnsana verdiği değer ile sektörde fark yaratmış ve bölgenin tercih edilen sağlık kurumları arasında yerini almıştır.

Kaliteli hasta bakımı ve hasta güvenliğini evrensel tıp değerleri ile birleştirerek hasta memnuniyetini en üst düzeyde sağlamıştır.

Medigold, çeyrek asır içinde çağdaş ve kaliteli hizmeti ile bölgede marka haline gelerek mevcut ihtiyacı karşılamak üzere yeni fikirler geliştirmiştir.

Grup, sağlık alanında kazanılan tecrübe, teveccüh ve cesaret ile 2016 yılında her ekonomik segmente hitap eden, yenilikçi ve güvenilir sağlık hizmeti anlayışıyla Özel Medigold Sultan Hastanesi’ni kurmuştur.

Uluslararası tıbbi gelişmeleri yakından takip eden Medigold, bu yenilikleri ülkemizde de uygulanabilir hale getirmek için çalışmalar yürütmektedir.

Her biri alanında uzman, güçlü hekim kadrosu ile Medigold; hastalıktan korunma bilincinin yerleşmesi için de gerekli çalışmaları yürütmektedir.

Son teknoloji ürünü, modern tıbbi cihazlar ile tanı ve tedavinin ulaşılabilir olmasını sağlamıştır.

Medigold Sağlık Grubu, kelebek etkisi oluşturarak bölgeye ticari hareketlilik de kazandırmıştır. Medigold, kurum çalışanları, bölge esnafı ve aileleri ile birlikte yaklaşık on bin nüfusa maddi gelir kapısı olmuştur.

 

MEDİGOLD AİLESİ olarak eksiksiz ve kesintisiz hizmet almanız için sizlerden güç alarak dün olduğu gibi bugün de özverili çalışmamız ile daima yanınızda olacağız.